Firma


Założona w 1994 roku firma QUICK ELECTRONIC Co. Ltd od początku swej działalności kieruje się zasadą łączenia technologicznych innowacji oraz potrzeb i nowych wyzwań przemysłu elektronicznego. W rezultacie tych działań nastąpił dynamiczny rozwój firmy, która jest obecnie największym producentem i eksporterem w swojej branży w Chinach.

 

Ponad 20 letnie doświadczenie w projektowaniu i dająca satysfakcję praca w profesjonalnym zespole inżynierskim zaowocowały wdrożeniem do produkcji wielu nowatorskich technologii oraz  jakością i innowacyjnością produkowanych wyrobów. Wprowadzony z pełnym sukcesem system zarządzania ISO9001 przyczynił się do dalszego doskonalenia zespołów pracowniczych w całym obszarze działania. Natomiast spełniane wymogi systemu ISO 14001 są gwarancją produkcji urządzeń z troską o środowisko naturalne. QUICK przyjął  zobowiązanie zapewnienia odbiorcom produktów wysokiej jakości i perfekcyjnej obsługi.

Program produkcyjny QUICK obejmuje szereg wyrobów związanych z techniką lutowniczą jak: stacje do lutowania bezołowiowego, stacje lutująco-wylutowujące do lutowania bezołowiowego, systemy Hot Air/IR “rework” do BGA, tygle lutownicze do lutowia bezołowiowego, pochłaniacze oparów, eliminatory ładunków elektrostatycznych, jonizatory powietrza, testery temperatury grota, testery sprzętu lutowniczego i wiele innych urządzeń dla profesjonalnych zastosowań. Szczególnym przykładem sprzętu, który zdominował rynek produkcji elektroniki jest rozbudowana oferta robotów lutowniczych.